Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  SPECIAL TURBO a.s. (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Čeština / CZK

  Zvolte si jazyk  Zvolte si měnu  Košík

  Informace a nabídky

  V případě udělení souhlasu se zasíláním informací a nabídek budou osobní údaje (email a telefon) zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce včetně nabízení obchodu, služeb a zasíláním obchodních a reklamních sdělení prostřednictvím elektronického kontaktu (např. email, anebo SMS) v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb.

  Souhlas se uděluje na dobu jeho odvolání. Souhlas lze kdykoli odvolat emailem na adrese uvedené v obchodních podmínkách a zároveň odkazem, který je součástí každého zasílaného obchodního nebo marketingového emailu.

  Registrovaný člen e-turbo.cz bere na vědomí, že má v souladu s § 12 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, právo na přístup ke svým osobním údajům a další práva vyplývající z § 21 Zákona, zejména právo na opravu údajů, jejich doplnění, blokaci a likvidaci.

  Správcem osobních údajů je společnost SPECIAL TURBO a.s., IČO: 26239337,

  Kischova 1732/5, Praha 140 00 (dále „SPECIAL TURBO a.s.“) pro níže uvedené účely v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále „Zákon“) a v rozsahu nezbytně nutném pro dosažení daného účelu po nezbytně nutnou dobu vymezenou buď podmínkami daného zpracování anebo podle právních předpisů.