Special Turbo - jsme srdcem vašeho motoru

banner

Obchodní podmínky

Všechny přijaté hotovostní platby zasíláme do systému Finanční správy pomocí EET. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

SPECIAL TURBO a.s.

Kischova 1732/5, Praha 4, 140 00

Zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl B, vložka 15912

IČO: 26239337

DIČ: CZ26239337

telefon: +420 222 265 475

fax: +420 518 374 288

e-mai: info@specialturbo.cz

Provozovna Prušánky

Nechorská 299, Prušánky, 696 21

telefon: +420 518 374 051, +420 518 374 551

fax: +420 518 374 288

e-mail: info@specialturbo.cz

Otevírací doba

SPECIAL TURBO a.s.

Praha 8:00 - 17:30 hod

Prušánky 7:30 - 16:30 hod

SPECIAL TURBO s.r.o. (SK)

Prušánky 7:30 - 16:30 hod

Bankovní spojení CZK - ČSOB

číslo účtu: 246033080/0300

IBAN: CZ83 0300 0000 0002 4603 3080

SWIFT: CEKOCZPP 

Bankovní spojení EUR - ČSOB

číslo účtu: 4015107378/7500

IBAN: SK48 7500 0000 0040 1510 7378

SWIFT:CEKOSKBX

Registrace - přihlášení zákazníka

Registrační proces je nastartován při první objednávce zboží. Systém zákazníka sám navede do registračního formuláře, kde zákazník vyplní své osobní údaje. Úspěšná registrace zákazníka je potvrzena elektronickou poštou, stejně tak jako jeho objednávka. Je nezbytné správně vyplnit všechny povinné údaje - při zadání chybných nebo neúplných údajů by objednávka nemohla být správně a včas vyřízena.

Po provedení registrace se při každé další objednávce stačí pouze přihlásit přihlašovacím jménem a heslem. Při registraci je nutné uvést následující údaje:

Přihlašovací jméno a heslo

Jméno a příjmení popřípadě název společnosti

Úplnou poštovní adresu (ulice, číslo domu, PSČ a město)

E-mailovou adresu

Telefon

Tyto údaje umožňují vystavit daňový doklad, identifikovat platbu provedenou bankovním převodem, sledovat aktuální stav objednávky. Registrační údaje jsou uloženy v databázi společnosti SPECIAL TURBO a.s., kde jsou pečlivě chráněny před zneužitím.

Ochrana osobních údajů

Povinností společnosti SPECIAL TURBO a.s. je dodržování Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 O ochraně osobních údajů.
Společnost SPECIAL TURBO a.s. ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 O ochraně osobních údajů je správcem osobních údajů, které zpracovává za účelem vykonávání své obchodní činnosti a to v rozsahu: jméno a příjmení, poštovní adresa, doručovací adresa, emailová adresa, telefonní čísla, IČO, DIČ.

Vratná kauce

U turbodmychadel, kde je nutné vrátit starý kus, tj. u originálně opravených turbodmychadel, bude počítána vratná kauce. Pokud kupující nedodají vratný kus do doby 60 dnů od prodeje, propadá vratná kauce ve prospěch firmy Special turbo, a.s. Hodnota vratné kauce není počítána do hodnoty nutné pro splnění podmínky pro získání dopravy zdarma - více níže v "Cena přepravy".

Způsob doručení zboží

Smluvním partnerem společnosti SPECIAL TURBO a.s. je přepravní služba GEIS, kterou zasíláme zboží každý den. Nakládka probíhá denně v prostorách firmy SPECIAL TURBO a.s v 15:00-15h30 hod. SPECIAL TURBO a.s. může garantovat dodání zboží do 24 hodin od objednání pouze pokud byla objednávka na e-shopu realizována maximálně do 15h15!

Další způsoby zaslání zboží:

Kurýr - spěšnina ČD

Poštou - obchodní balík

Osobní odběr - odběrná místa Prušánky, Praha

V případě poškozeného obalu zboží neprodleně kontaktujte s reklamací zásilky odpovědnou dopravní společnost – na pozdější reklamace nebo stížnosti nebude brán zřetel. 

Cena přepravy

Balné je již uvedeno v ceně přepravy. 

Ceny přepravy na území ČR formou GEIS jsou rozděleny do dvou kategorií dle způsobu platby - dobírkou 180 CZK (6.5 EUR) a převodem (smluvní partneři) 120 CZK (4.7 EUR).

Ceny přepravy na území SK formou GEIS jsou rozděleny do dvou kategorií dle způsobu platby - dobírkou 7.90 EUR a převodem (smluvní partneři)  6.90 EUR.

Cena přepravy Kurýrem ČD a Českou poštou (obchodní balík) činí 400 CZK

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Při objednání zboží online nad hodnotu 12.500 CZK nebo 500EUR bez DPH, není účtována přeprava při zaslání službou GEIS. V případě odběru většího množství kusů zboží si SPECIAL TURBO a.s. vyhrazuje změnu termínu dodání. Hodnota vratné kauce není započítána do hodnoty pro splnění podmínky pro dopravu zdarma!

Způsob platby

Dobírkou - zákazník platí za zboží při jeho převzetí

Převodem (smluvní partneři) - individuální platební podmínky dle smluvního partnera

Předem - zálohovou fakturou

Hotově - osobní odběr 

Vrácení zakoupeného zboží

Pokud dojde k chybnému objednání zboží ze strany zákazníka a tento bude chtít zboží vrátit firmě SPECIAL TURBO a.s., lze zboží přijmout pouze za níže uvedených podmínek:

Zboží, které bylo nebo je součástí prodejní akce nelze vrátit.

Reklamační řád

Zákazník (kupující) je povinen zboží dodané prodávajícím (SPECIAL TURBO a.s.) po převzetí bez zbytečného odkladu prohlédnout a o zjištěných vadách písemně informovat prodávajícího nejpozději do 10 pracovních dnů od převzetí zboží.

V písemných oznámeních musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést, o jaké konkrétní vady se jedná a jak se tyto vady projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího: SPECIAL TURBO a.s., Nechorská 299, 696 21 Prušánky, tel.: 518 374 051, e-mail: info@specialturbo.cz.

Současně s reklamací je nutné vždy předložit i zboží, jehož vady jsou reklamovány.

Záruční doba na všechna nová turbodmychadla a turbodmychadla výměnným způsobem je 24 měsíců. Na opravená turbodmychadla na naběhlé náklady se vztahuje záruční doba 6 měsíců.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Doba na vyřízení reklamace zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu www.e-turbo.cz je stanovena na 30 dnů.

Firma Special Turbo a.s. si vyhrazuje možnost překročení stanovené doby 30 dnů v případě nutnosti odeslat zboží výrobci a nenese odpovědnost za prodlení vzniklé na straně daného subdodavatele.

V případě uznané reklamace si firma Special Turbo a.s. vyhrazuje, v případě prokazatelného nároku na uznané vícenáklady plynoucí z poškozeného zboží, úhradu vícenákladů do maximální možné výše 5.000,- Kč.

V případě zjištění závady na zboží prodávané firmou Special Turbo a.s., které je součástí motorového vozidla – je nainstalováno na vozidle, nemusí být brán zřetel na reklamaci u níž okamžitě  po zjištění závady nedojde k odstavení daného motorového vozidla.

Součástí balení turbodmychadla je vždy montážní návod. Zákazník je povinen tuto skutečnost překontrolovat a následně se návodem řídit.

V případě zjištění, že reklamované zboží nebylo zakoupeno u společnosti Special Turbo a.s., si  firma Special Turbo a.s. vyhrazuje právo požadovat náklady spojené s procesním postupem reklamace.

Pokud dojde k zjištění, že zákazník požadující reklamaci nereagoval s uplatněním reklamace bez zbytečného odkladu, nebude  s takovýmto zákazníkem zahájeno reklamační řízení.

Kupující má povinnost ihned po odeslání reklamace informovat o provedení reklamace prodávajícího e-mailem: info@specialturbo.cz, nebo telefonicky na telefonním čísle 518 374 051

Pokud zásilka s objednaným zbožím dorazí na místo určení poškozena, doporučujeme zákazníkovi neprodleně sepsat reklamaci se zástupcem přepravní společnost!!! V opačném případě nemůže prodávající reklamaci přijmout.

Zákazník koupí výrobku vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zavazuje se k jejich dodržování.

Vlastnické právo

Zboží zůstává až do úplného uhrazení kupní ceny (faktury) ve vlastnictví společnosti SPECIAL TURBO a.s.

Bonusový program

Každý  bonusový bod má platnost do posledního dne následujícího roku od data, kdy byl připsán na bonusový účet. Nejsou-li získané body ve stanovené lhůtě vyčerpány, jejich platnost automaticky zaniká

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího www.e-turbo.cz v den odeslání objednávky kupujícím.

Odesláním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně přepravného či poštovného) uvedenou v katalogu internetového obchodu SPECIAL TURBO a.s., nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávku (návrhem kupní smlouvy) je kupující neodvolatelně vázán.

V případě, že dojde mezi prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00  Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

Provozní doba e-shopu během Vánočních svátků (expedice přijatých objednávek):

25.12. : zavřeno (expedice objednávek 27.12.)

26.12. : zavřeno (expedice objednávek 27.12.)

27.12. : 8h00-15h00

28.12. : 8h00-15h00

29.12. : 8h00-15h00